Vse od Društvu

Vabimo Vas, da se udeležite predstavitve knjige Viljema Černa Na izpostavljenem mestu, ki bo v sredo, 13. marca 2019 ob 18.00 uri, v prostorih Inštituta za proučevanje Krasa na Titovem trgu v Postojni.

O knjigi ter delu in življenju Viljema Černa bodo spregovorili Rudi Pavšič in urednik knjige Igor Tuta.

Vabljeni !

Veteranske in domoljubne organizacije, članice koordinacije veteranskih in domoljubnih organizacij Slovenije (KoDVOS), so v zvezi prireditve pri BAZOVICI ob dnevu spomina 10. februarja 2019 sprejele

»IZJAVO SLOVENSKI IN MEDNARODNI JAVNOSTI«

stran 1 od 29