Spoštovane članice in spoštovani člani Društva TIGR Primorske, spoštovani simpatizerji.

V novem letu 2021 si želimo, da bi izboljšane epidemiološke razmere normalizirale delovanje našega društva in da bomo lahko nadaljevali s poslanstvom negovanja spomina na eno najbolj junaških dejanj v slovenski zgodovini, to je spomina na delovanje protifašistične tajne organizacije TIGR v času fašizma.

V letu 2021 bomo poskušali na dostojen način obeležiti 80. obletnico spopada na Mali gori, do katerega je prišlo 13. maja leta 1941. Poleg te naloge nas čaka še veliko drugih. Upamo, da bomo lahko uspešno izpeljali vse zastavljene načrte.

Naj vam novoletni prazniki minejo mirno in z obilico zdravja.

Srečno v letu 2021!

Predsedstvo društva